REZULTATE INAINTE DE CONTESTATII

Colegiul National “Gheorghe Vranceanu” Bacau

NR  CRT CLASA NUME SI PRENUME DOSAR INTERVIU PROBA
PRACTICA
TOTAL OBS
1 10D Magirescu Stefan 22.63 25.00 49.00 96.63 Admis
2 10D Hutu Andrei 21.08 25.00 50.00 96.08 Admis
3 10D Popa Matei-Alexandru 21.50 25.00 43.25 89.75 Admis
4 10D Bibire Calin-Rares 19.68 24.50 45.13 89.30 Admis
5 10D Vranceanu Razvan 17.70 23.63 46.75 88.08 Admis
6 10E Ilie Cosmin-Mihai 18.50 25.00 44.50 88.00 Admis
7 10D Negurita Diana-Gabriela 19.18 21.63 47.00 87.81 Admis
8 10D Ifrim Cristina-Gabriela 20.50 24.88 41.75 87.13 Admis
9 10D Fecioru  Bogdan 20.23 24.00 41.50 85.73 Admis
10 10E Boboc  Raul-Madalin 19.33 22.38 43.50 85.20 Admis
11 10D Cioineag Andrei 23.28 24.50 36.50 84.28 Admis
12 10D Burlacu Ioana 20.25 25.00 37.00 82.25 Admis
13 10D Fotache Ioana-Elenis 18.48 24.63 39.00 82.10 Admis
14 10E Petrea David 17.80 24.50 39.50 81.80 Admis
15 10E Drugan  Ioana-Alexandra 20.55 24.13 36.50 81.18 Admis
16 10E Rusu Martha-Andreea 23.20 19.25 38.00 80.45 Admis
17 10D Grudinschi Alexandru 17.58 24.50 36.50 78.58 Rezerva
18 10E Palagniuc  Stefan-Lucian 19.03 22.38 37.00 78.40 Rezerva
19 10E Bitu Sebastian-Marcus 18.95 22.38 36.50 77.83 Rezerva
20 10E Lacatos Carla Dorotea 16.25 21.75 38.75 76.75 Rezerva
21 10E Botezatu Diana-Silvia 14.80 24.13 37.00 75.93 Rezerva
22 10E Munteanu Rares-Mihai 16.13 18.50 37.25 71.88 Respins
23 10E Bordian Arianna-Teodora 17.60 18.13 36.00 71.73 Respins
24 10D Anchidin Malina-Georgiana 17.60 23.88 23.50 64.98 Respins
25 10D Benchea-Joca Leonard 18.05 19.63 25.35 63.03 Respins

Colegiul National “roman voda” roman

Nr.crt. Clasa Numele si prenumele Dosar Interviu Proba practică Total Rezultat
1. 10B Burcă Sabina 25,35 25 48 98,35 Admis
2. 10B Antal Cristian Iulian 23,60 23 48 94,60 Admis
3. 10B Dascălu Andreea 24,40 25 44 93,40 Admis
4. 10A Hriscu Octavia Elena 22,25 25 45 92,25 Admis
5. 10B Antici Sergiu 24,35 24 43 91,35 Admis
6. 10A Nastasă Ioana 21,90 24 45 90,90 Admis
7. 10A Rusu Nectarie Rareș 25,75 20 44 89,75 Admis
8. 10A Pericică Iustin 18,30 25 46 89,30 Admis
9. 10A Capmare Alex-Mihai 23,05 24 40 87,05 Admis
10. 10A Tanasă Miruna Elena 23,75 25 38 86,75 Admis
11. 10A Măcincă Paul Alexandru 19,20 24 43 86,20 Admis
12. 10A Ifrim Vasile Alexandru 17,95 24 44 85,95 Admis
13. 10B Ghiuzan Edward 19,65 24 41 84,65 Admis
14. 10A Băncescu Rareș Emil 21,10 21 41 83,10 Admis
15. 10A Pruteanu Alexandra Maria 25,80 18 39 82,80 Admis
16. 10B Aungurenci Tudor Paul 20,80 20 42 82,80 Admis
17. 10B Căliman Iolanda 21,20 24 36 81,20 Rezervă
18. 10A Lazăr Alexandru Constantin 21,10 22 38 81,10 Rezervă
19. 10B Cozma Andrei Stelian 20,00 25 36 81,00 Rezervă
20. 10B Baltag Andreea Diana 26,00 18 36 80,00 Rezervă
21. 10A Butelcă Radu Andrei 19,15 23 37 79,15 Rezervă
22. 10B Filip Tudor Mihail 19,50 18 41 78,50 Rezervă
23. 10B Stoica David 19,20 23 33 75,20 Respins
24. 10B Munteanu Adrian Constantin 13,65 18 42 73,65 Respins
25. 10B Fușneică Iuliana Elena 22,25 18 29 69,25 Respins
26. 10A Bostan Tudor Octavian 15,50 20 29 64,50 Respins
27. 10B Popa Bianca Ștefana 20,30 18 25 63,30 Respins

Colegiul tehnic “ion borcea” buhusi

Nr. crt Clasa NUME SI PRENUME Dosar Interviu Proba Practica TOTAL /110 OBS
1 10C ALECU ALMA IOANA 23,30 22,67 48,33 94,30 ADMIS
2 10C COCIORVĂ ŞTEFAN GABRIEL 25,30 24,67 43,33 93,30 ADMIS
3 10C SBÂRCEA ŞTEFAN VLADIMIR 26,55 23,50 43,00 93,05 ADMIS
4 10C SAVA COSMINA NARCISA 28,40 21,17 42,67 92,23 ADMIS
5 10C FERICĂ ALEXANDRA GABRIELA 24,50 25,00 42,67 92,17 ADMIS
6 10C MOLDOVAN TIMOTEI 25,25 23,67 43,00 91,92 ADMIS
7 10C BOBOC MIHAELA 28,35 21,50 39,67 89,52 ADMIS
8 10C CIRNU DENISA ELENA 26,00 21,67 41,67 89,33 ADMIS
9 10C MĂLINICI MIHAI MIRCEA 22,30 23,33 43,67 89,30 ADMIS
10 10C BOBOC CRISTIAN VASILE 27,00 21,50 40,67 89,17 ADMIS
11 10C ALUPULUI LAURA GEORGIANA 26,65 20,50 40,67 87,82 ADMIS
12 10C APETREI ȘERBAN CONSTANTIN 23,40 17,83 45,00 86,23 ADMIS
13 10C STOLNICU VASILICA ȘTEFANIA 22,65 20,17 41,67 84,48 ADMIS
14 10C GRIGORIU VALENTIN 20,65 21,83 41,33 83,82 ADMIS
15 10C NOUR IOAN ADRIAN 22,75 18,17 41,33 82,25 ADMIS
16 10C ITIGAN COSMIN CONSTANTIN 24,50 17,83 38,33 80,67 ADMIS

LICEUL TEORETIC “VASILE ALECSANDRI”

Nr crt Clasa NUME SI PRENUME Dosar Interviu Proba Practica TOTAL /110 Obs.
1 a IX-a A Ciobanu A. Eduard 29.00 25.00 44.00 98.00 Admis
2 a IX-a A Cobzaru E. Fabian Sebastian 27.00 25.00 44.00 96.00 Admis
3 a IX-a A Mîrţ C. Leonard 30.00 25.00 41.00 96.00 Admis
4 a IX-a A Iștoc I. Adrian 30.00 24.00 40.00 94.00 Admis
5 a IX-a A Cobzariu F. Augustin Petru 27.00 25.00 41.00 93.00 Admis
6 a IX-a A Robu C. Andrei Neculai 30.00 25.00 38.00 93.00 Admis
7 a IX-a A Ţurcanu L. Denis Rafael 27.00 25.00 40.00 92.00 Admis
8 a IX-a A Vîrgă L. Mihaela Mădălina 27.00 25.00 39.00 91.00 Admis
9 a IX-a A Trifaş D. Cozmin Leontin 31.00 21.00 38.00 90.00 Admis
10 a IX-a A Robu L. Andreea Mihaela 28.00 25.00 36.00 89.00 Admis
11 a IX-a A Susanu E. Georgiana Emma 32.00 23.00 32.00 87.00 Admis
12 a IX-a A Balan M. Denisa Gabriela 27.00 22.00 36.00 85.00 Admis
13 a IX-a A Diac A. Eliza Andreea 27.00 25.00 33.00 85.00 Admis
14 a IX-a A Bulai L. Adriana Marina 29.00 23.00 31.00 83.00 Admis
15 a IX-a A Iştoc C. Sergiu 29.00 25.00 29.00 83.00 Admis
16 a IX-a A Bogdan I. Mădălina Mihaela 27.00 20.00 35.00 82.00 Admis
17 a IX-a A Mărtinuţ Ş. Diana Isabela 27.00 22.00 32.00 81.00 Rezerva
18 a IX-a A Robu G. Felix 27.00 25.00 26.00 78.00 Rezerva
19 a IX-a A Trifaş C. Robert Narcis 29.00 24.00 25.00 78.00 Rezerva
20 a IX-a A Antoci I. Alexandru Andrei 27.00 23.00 27.00 77.00 Rezerva
21 a IX-a A Ciobanu I. Veronica Ioana 31.00 20.00 25.00 76.00 Rezerva
22 a IX-a A Dumea G. Delia Denisa 29.00 20.00 25.00 74.00 Rezerva

Coordonator consortiu:  Diana Popa