PROGRAM PREGATIRE FLUX 2

PROGRAM PREGATIRE PARTICIPANTI

FLUX 2 – TEMATICA “Java Script”

 Perioada de pregatire: 03/03/2017 – 15/06/2017

MODULE DE PREGATIRE

Modul pedagogic: profesor informatica gradul didactic I, Maria Chelba, coordonator proiect, Colegiul National “Gheorghe Vranceanu”, Bacau

Modul lingvistic:

– limba engleza, limba de comunicare a parteneriatului:

profesor Oana Bucur gradul didactic II, Colegiul National “Gheorghe Vranceanu”, Bacau, curs fata-in-fata

profesor Diana Popa, gradul didactic I, responsabil mobilitati, Colegiul National “Gheorghe Vranceanu”, Bacau, curs online, pe platforma www.edmodo.com

  • limba germana, limba tarii de stagiu

profesor Oana Herciu, gradul didactic II, Colegiul National “Gheorghe Vranceanu”, Bacau

Modul cultural: – prof. geografie gradul didactic I, Doina Leonte, responsabil diseminare, monitorizare si evaluare, Colegiul National “Gheorghe Vranceanu”, Bacau

Total ore de pregatire Flux 2 – 95 h

Pregatire pedagogica 15h in scoala fata-in-fata (2 sedinte cu participantii si parintii)

Pregatire lingvistica lb. engleza in scoala

– curs general 10h on-line pe platforma www.edmodo.com + curs secundar 30h fata-in-fata Englieza pt IT

Pregatire lingvistica lb. germana – 30h in scoala fata-in-fata

Pregatire culturala – 10 ore in scoala fata-in-fata

 ORAR PREGATIRE FLUX 2

 

02.03.2017 13.30-14.30 Lb.engleza 1
03.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
03.03.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
10.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
10.03.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
11.03.2017 09.00-15.00 Lb.engleza 6
16.03.2017 13.30-15.30 Lb.engleza 2
17.03.2017 14.30-16.30 pregatire pedagogica 2
17.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
23.03.2017 07.30-08.30 Lb. germana 1
23.03.2017 13.30-14.30 Lb. germana 1
24.03.2017 13.30-16.30 Pregatire pedagogica 3
24.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
24.03.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
30.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
30.03.2017 13.30-14.30 Lb. germana 1
31.03.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
31.03.2017 13.30-14.30 Lb. germana 1
01.04.2017 09.00-15.00 Lb.engleza 6
06.04.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
06.04.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
07.04.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
07.04.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
07.04.2017 13.30-14.30 pregatire pedagogica 1
08.04.2017 09.00-15.00 Lb.engleza 6
09.04.2017 09.00-15.00 Lb.engleza 6
04.05.2017 13.30-15.30 Preg culturala 2
05.05.2017 7.30-8.30 Lb. germana 1
05.05.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
05.05.2017 13.30-14.30 pregatire pedagogica 1
05.05.2017 15.30-17.30 pregatire pedagogica 2
06.05.2017 9.00-12.00 Limba engleza-evaluare finala 3
11.05.2017 13.30-15.30 Preg culturala 2
15.05.2017 09.30-12.30 Lb. germana 3
16.05.2017 07.30-08.30 Lb. germana 1
16.05.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
06.06.2017 07.30-08.30 Lb. germana 1
06.06.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
13.06.2017 07.30-08.30 Lb. germana 1
13.06.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
14.06.2017 07.30-08.30 Lb. germana 1
14.06.2017 14.30-15.30 Lb. germana 1
01.06.2017 13.30-15.30 Preg culturala 2
08.06.2017 13.30-15.30 Preg culturala 2
09.06.2017 13.30-16.30 pregatire pedagogica 3
15.06.2017 13.30-15.30 Preg culturala 2
12.06.2017 14.30-16.30 pregatire pedagogica 2
14.06.2017 13.30-14.30 pregatire pedagogica 1